Oddział w Kurowie
 ul. Lubelska 9
24-170 Kurów
tel. 81 880-88-00
kasa czynna: pn. - pt. 7:30 - 14:30

Szanowni Państwo,

Drodzy Klienci.

 

Uprzejmie informujemy, że dwa działające na rynku lokalnym Banki: Bank Spółdzielczy
w Niemcach oraz Bank Spółdzielczy w Kurowie, postanowiły połączyć siły, tworząc jednolity prężny podmiot finansowy. Odpowiednie uchwały, potwierdzające połączenie, zostały podjęte przez udziałowców obydwu Banków. Połączenie Banków zostało zaplanowane na dzień 31.12.2021r.

Ta strategiczna decyzja sprawi, iż stworzony o większych możliwościach działania Bank Spółdzielczy w Niemcach zagwarantuje solidny potencjał, fachową kadrę, interesujący pakiet oferowanych usług i produktów. Celem połączenia jest przede wszystkim spełnienie Państwa oczekiwań oraz zapewnienie usług na najwyższym poziomie.

Pragniemy zapewnić, iż cały proces łączenia Banków pozostanie nieodczuwalny dla Państwa i w żaden sposób nie będzie wpływał na wzajemne relacje. Dołożymy wszelkich starań, by wszystkie działania konsolidacyjne postępowały systematycznie i bez żadnych perturbacji.

Łączące się banki spółdzielcze objęte są Systemem Gwarantowania Depozytów określonych w Ustawie z dnia 10 czerwca 2016r o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym.

Niniejsza informacja spełnia warunki zawiadomienia o połączeniu Banków w rozumieniu art. 124d ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku Prawo bankowe.

Jesteśmy przekonani, że podjęta decyzja to bardzo dobre rozwiązanie, które zapewni Państwu poczucie jeszcze większej stabilizacji i umożliwi uzyskanie wymiernych korzyści.

Tarcza Finansowa PFR 2.0

Rozpoczyna się proces rozliczenia i zwolnienia z obowiązku zwrotu subwencji dla Przedsiębiorstw z sektora Mikro i MŚP w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0. Firmy, które spełnią określone wymagania mogą liczyć na 100% umorzenia.

Czytaj więcej Tarcza 2.0